Sayın Kaymakamımız Merkez Kuran Kursu ve 4 - 6 Yaş Grubu Kreşini Ziyaret Etti. Ziyarette Sayın Kaymakamımızı; İlçe Müftüsü Fetullah UYDAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN ve Hatuniye Camii İmamı Ergün KARABUDAK karşıladı.

İlk önce 4 - 6 yaş kreşini ziyaret eden Kaymakamımıza; öğrenciler hoş geldiniz diyerek öğrendikleri duaları, sureleri okudular. Aydın İlinde ilk defa İncirliova İlçesinde başlatılan Kreş uygulamasının diğer İlçelere de örnek olduğunu; İl merkezinden dahi öğrenci kaydı yapılması konusunda taleplerle karşılaştıklarını ifade eden İlçe Müftüsü Fetullah UYDAŞ'a; Sayın Kaymakamımız böyle güzel bir uygulamayı yürürlüğe koyma hususunda emek sarf eden herkese teşekkür ediyorum; hayır sevenlerimizden ve emeği geçen herkesten Allah Razı olsun dedi.

Daha sonra Bayanlara yönelik Kuran Kursuna geçen Kaymakamımız, Kurs öğretmeni ve kursiyer öğrenciler ile sohbet etti. Ziyaretten çok memnuniyet duyduklarını ifade eden Kursiyerlerimiz bu kursun açılmasında emeği geçen başta Müftülük olmak üzere Hoca Hanım'a ve ziyaretlerinden dolayı Kaymakamımıza teşekkür ediyoruz dedi.

Kaymakamımız da başta Müftümüz Fetullah UYDAŞ' a olmak üzere bu hayri hizmetlerin icrasında görev alan Camii İmamı Ergün KARABUDAK, hocalarımız Sare YILMAZ ve Zeynep TABANLI hanımlara, binanın bu hale getirilmesinde emeği geçen hayırseverlere teşekkür etti.