İNCİRLİOVA İLÇE PROTOKOL LİSTESİ
                      KAYMAKAM
  EDİZ SÜRÜCÜ
 
AYDIN MİLLETVEKİLLERİ
İKTİDAR MİLLETVEKİLLERİ
Mustafa SAVAŞ
Bekir Kuvvet ERİM
Metin YAVUZ
Rıza POSACI
ANA MUHALEFET MİLLETVEKİLLERİ
Bülent TEZCAN
Hüseyin YILDIZ
Süleyman BÜLBÜL
MECLİSTE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLER
Aydın Adnan SEZGİN
     
               BELEDİYE BAŞKANI
  Gürşat KALE
 
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
    İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ          3. Sınıf Emniyet Müdürü
                                                                  Aliihsan ÖZÇELİK
 İLÇE JANDARMA KOMUTANI    Jandarma Kıd.Başçavuş 
                                                                     Ahmet KURT
 
HAKİMLER-SAVCILAR- BARO TEMSİLCİLİĞİ
     
T.B.M.M.'DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ)  İLÇE  BAŞKANI
  Kazım GÜNAYDIN
 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) İLÇE BAŞKANI
 Hasbi AKMAN
 
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) İLÇE BAŞKANI
  Hüseyin SAĞLAM
 
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI
 Ahmet ALAK
 
HAKLARIN DEMOKRASİ PARTİSİ (HDP) İLÇE BAŞKANI
  Cevdet ÖZÜM
 
BAKANLAR KURULU KARARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN
İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
 
CUMHURBAŞKANLIĞI  MENSUPLARI
İLÇE MÜFTÜSÜ
Kazım  AŞLIK
 
ADALET BAKANLIĞI MENSUPLARI
     
AİLE ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI MENSUPLARI
İLÇE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MD.
  Bilkay ÇETİNKAYA
 
İLÇE SOSYAL GÜVENLİK  MERKEZİ MÜDÜRÜ
  Kenan YILMAZ
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI
İLÇE TAPU MÜDÜRÜ
  Yüksel ERLEN
 
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MENSUPLARI
     
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MENSUPLARI
İLÇE GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜ
  Muhsin ÇEVİR
 
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI MENSUPLARI
 TARIM VE ORMAN İLÇE MÜDÜR V.
  Hasan Basri ÖZDEMİR
 
ERBEYLİ İNCİR ARAŞTIRMA İSTASYON MÜDÜRÜ
Selim ARPACI
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Orhan ALKAN
 
İLÇE NÜFUS  MÜDÜRÜ
Ali KOÇAK
 
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARI
İLÇE KÜTÜPHANE MEMURU
Mehmet CENGİZ
 
HAZİNE VMALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI
İLÇE MALMÜDÜRÜ
Nihat KILIÇ
 
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUPLARI
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Mustafa ÇALIŞKAN
 
SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ
Dr. Gülay ELÇİ
 
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI MENSUPLARI
PTT MÜDÜRÜ
İhsan ATALAY
 
DDY GAR ŞEFİ
Görkem NALBANT
 
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ, KİT ÜST YÖNETİCİLERİ
T.C. ZİRAAT BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Yasin ERSOY
 
T. HALK BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Tülay Özgün EREN
 
VAKIFLAR BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Berkant EREN
 
T.B.M.M.’DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
DEMOKRATİK SOL PARTİ (DSP) İLÇE BAŞKANI
Sürmeli ÇAKAL
 
İŞÇİ PARTİSİ (İP) İLÇE BAŞKANI
Haluk Sadi ESEN
 
MESLEKİ KURULUŞLAR-ÜRETİCİ BİRLİKLERİ-KOOPERATİFLER VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞ TEMSİLCİKLERİ
ESNAF VE SANATKÂRLAR KREDİ KEFALET KOOP. BAŞ.
Cavit KÜÇÜK
 
ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANI
Ali SÜTSEVER
 
ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI
Eyüp SALIK
 
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Ali KAYKI
 
TARİŞ MÜDÜRÜ
Nilay TURAN
 
TARIM KREDİ KOOPERATİF MÜDÜRÜ
Saliha Belgin ŞİMŞEK
 
KAMU KURUM VE KURULUŞLARI İLE KAMU İKTİSADİ KURULUŞLARINA BAĞLI ÇALIŞAN ŞİRKETLER
ADM  ELEK. DAĞ. A.Ş. İLÇE ŞEFİ
Özcan GÜN
 
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
ANADOLUBANK MÜDÜRÜ
Nusret ERĞİN
 
DENİZBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Mustafa ÖZMEN
 
QNB. FİNANSBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Ferhat ÖNDER
 
GARANTİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Mustafa SALICI
 
ŞEKERBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
MuratYüksek ÜLKÜ
 
T. İŞ BANKASI  ŞUBE MÜDÜRÜ
Pınar GÜLŞEN
 
YAPI VE KREDİ BANKASI ŞUBE MÜD.
Nerkız DENİZ
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ BAŞKANI
Belgin GÜLER
 
NOT: Meydana gelen isim, unvan ve adres gibi değişikliklerin, eksiklik ve yanlışlıkların  Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü faksına ivedilikle bildirilmesi (0256 585 52 06)
30/11/2018 Güncellenmiştir.