Okullar Arası Futbol Müsabakalarında Türkiye ikincisi olan İncirliova Spor Lisesi Kız takımı; Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ tarafından ödüllendirildi.

Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ' nün ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarete; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN, İncirliova Spor Lisesi Müdürü Ali ÖZPALA, Müdür Yardımcısı Şamil BAYINDIR, kız takımının antrenörü ve Beden Eğitimi Öğretmeni Aziz BİNGÖL katıldı.

Türkiye Şampiyonası için gittiği Sakarya'da, finaldeki rakibine 2-0 lık skorla mağlup olarak Türkiye ikincisi olan İncirliova Spor Lisesi Kız Futbol Takımı Kaymakamımızı ziyaret etti. Takım oyuncuları ve okul idaresi, Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen törende Kaymakamımız tarafından hediyelerle ödüllendirildi.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ; futbolcu kızların takımdaki mevkilerini sordu. 'Ulusal anlamda İncirliova'nın ismini başarılı şekilde duyurduğunuz için sizleri tebrik ediyorum. İnanmak başarmanın yarısıdır. İnşallah gelecek sezon bu aylarda İncirliova Spor Lisesinin şampiyonluğunu konuşuruz. Ailelerinizi de sizler gibi başarılı ve çalışan gençler yetiştirdikleri için yürekten kutluyorum.' Dedi.