İncirliova'yı farklı lezzetlerle tanıştıran Lezzet-i Ala'nın açılışına, Kaymakamımız Adem ÜNAL, Aydın İl Emniyet Müdürümüz Adnan TAŞDAN, Belediye Başkanı Gürşat KALE, , İncirliova İlçe Emniyet Müdürü Çetin ÇOKYİĞİT, MHP İncirliova İlçe Başkanı Ali ŞAHİN, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Dualar eşliğinde hizmete açılan işyerinin açılış kurdelesini, Kaymakamımız Adem ÜNAL İl Emniyet Müdürümüz Adnan TAŞDAN ve Belediye Başkanı Gürşat KALE ile birlikte kesti.

Aydın'da yaklaşık on yıldır medya sektöründe hizmet veren Hüsnü ALTINDİŞ, aynı zamanda gıda sektöründe de iddialı olarak büyüyor. Yaklaşık üç yıl önce çiğköfte işletmesiyle gıda sektörüne adım atan ALTINDİŞ, kısa sürede şube sayısını üçe çıkardıktan sonra tavuk şarküterine de merhaba dedi. Anadolu Ajansı Aydın bürosunda görev yapan ALTINDİŞ, şunları söyledi:

"Yaklaşık üç yıl önce adım atmış olduğumuz gıda sektöründe bünyemize bir yeni müesseseyi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Adını Lezzeti-i Ala koyduğumuz yeni işletmemizde kızarmış piliç, kiloyla kızarmış but, baget ve kanat, pilav üstü tavuk, tavuk ürünleri, tatlı çeşitleri yer alacaktır. İncirliova'ya yeni bir damak tadını kazandırmanın heyecanını yaşadığımızı söyleyebilirim. Beyaz ette güven ve kalite sloganıyla çıktığımız bu yolda en iyi noktaya gelmeyi hedefliyoruz. Ürünlerimizde lezzeti, tazeliği, titizliği, güler yüzü, insan sağlığına ve sağlıklı beslenmeye önem veren personelimizle en kaliteli hizmeti vermeyi kendimize hedef edinmiş bulunuyoruz. İlimizin hızla büyüyen metropol olarak anılan İncirliova ilçesine yatırım yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Altın bileziğim olan gazetecilik mesleğimde yıllardır icra etmenin onurunu yaşıyorum. Açılışımızda bizi onurlandıran bütün dostlarımıza sonsuz teşekkürler. Daima yanımda olan babam Tahir ALTINDİŞ'e de teşekkür etmek istiyorum."