İlçemiz Acarlar Mahallesi'nde Özcan ve Yaşım ailelerinin yapısının kötü olan evleri, Kaymakamlığımız tarafından aktarılan ödenekle yenilendi.

İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın barınma yardımları kapsamında, Acarlar Mahallesi'nde yaşayan Emine ÖZCAN ile Erkan YAŞIM ailesi, yeni evlerine kavuştu.

Evlerin teslimine, İncirliova Kaymakamı Ediz SÜRÜCÜ ile İncirliova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Bilkay ÇETİNKAYA katıldı. Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ, 'Vakfımız tarafından yürütülen barınma yardımları sayesinde yardıma muhtaç vatandaşların insan onuruna yakışır şekilde hayatlarını devam ettirmeleri için Kaymakamlığımız olarak gereken her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz' dedi.

Eşi vefat ettikten sonra üç çocuğuyla anneannesinin evinde yaşayan Emine Özcan ile engelli aylığı ile geçimlerini sağlayan, dedesinin evlerinde yaşayan Zeynel ile kardeşi Erkan YAŞIM evlerin tesliminde bulunan Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ'ye minnet duygularını ifade ettiler. Sayın Kaymakamımız; ÖZCAN ve YAŞIM ailelerine anahtarlarını teslim etti.