İncirliova Halk Eğitimi Merkezimiz tarafından açılmış ve Belediyemiz tarafından desteklenen Aşçı Çırağı ve Pastacı Çırağı kursu kursiyer ve öğretmenlerimizin yaptıkları çalışmaları sunmak ve merkezi kurslarımızın tanıtılması amacıyla Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ ve Belediye Başkanı Gürşat KALE, İlçe Milli Eğitim müdürümüz Mustafa ÇALIŞKAN ve diğer Kurum Müdürlerinin katıldığı bir yemek düzenlenmiştir. Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Vehbi GAZAİOĞLU açılmış ve açılacak olan kurslarla ilgili bilgiler sunarken;

'Aşçılık ve Pastacılık Kurslarımız Belediyeye ait Kadınlar Lokali olarak bilinen binada olup Aşçılık Kursu Öğretmeni Hamiyet ARPACI, Pastacılık Kursu Öğretmeni Emriye CEYLAN tarafından verilmektedir. Aşçı Çırağı Kursumuz 29.12.2015 tarihinde, Pastacı Çırağı Kursumuz 27/11/2015 tarihinde bitecektir. Biten kurslarımızın ardından yoğun talep nedeniyle yeni kurslarımız açılacaktır.' Dedi.

Kaymakamımız da kursta emeği geçen herkese teşekkür ederek vatandaşlarımızın kurs taleplerine cevap vermeye gayret ettiklerini, ilçemizde Halk Eğitim merkezi kurslarının artarak devam edeceği ve yaygınlaşacağını belirtti.