15.09.2015 tarihinde Kaymakamlık Toplantı Salonunda 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunun 40. maddesi gereğince Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ başkanlığında, Belediye Başkanı Gürşat KALE ve kurumların müdürleri katılımıyla İlçe İdare Şube Başkanları toplantısı gerçekleşmiştir.

Kaymakam Ediz SÜRÜCÜ toplantıda Daire müdürleri ve personelinin vatandaşlarla iyi ilişkiler içinde olmaları, onlara yapıcı yaklaşım ve davranışlarda bulunmaları gerektiğini hatırlattı.

Daire müdürleri ve personelin mesai saatlerine dikkat etmeleri, Kılık-Kıyafet Yönetmeliğine uymaları, izne ayrıldıklarında cep telefonlarını açık tutmaları, personelin verimli çalışması için amirlerce personelin moral ve motivasyonun sağlanmasını dile getirdi.

11.09.2015 tarihinde Mahalle Muhtarları ile yapılan toplantıda dile getirilen sorunlarla ilgili Belediye Başkanımız ve daire müdürleri ile bilgi alışverişinde bulunuldu.

Okullarla ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Davut KÖSE ve asayiş ve hayvan hırsızlığı konusunda İlçe Jandarma Komutanı Ahmet KURT gerekli açıklamada bulundular. Sorunların çözümü konusunda DDY, Karayolları ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı ASKİ ve UKOME ile yazışma yapılması kararlaştırıldı.