Sayın Kaymakamımız Şirindere ve Karagözler Mahallelerini, İlçe Müftüsü Fetullah UYDAŞ ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat MORAN ile ziyaret etti.

Şirindere Mahallesinde Sayın Kaymakamımızı ve beraberindeki Daire Amirlerini Mahalle muhtarı İsa YILMAZ ve mahalle halkı karşıladı. Köy kahvehanesinde vatandaşlarla buluşan Sayın Kaymakamımız; mahalle halkının sorunlarını ve isteklerini dinledi. Mahalle camisini denetledi. Vatandaşların kendilerini sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

Daha sonra Karagözler Mahallesine geçen Sayın Kaymakamımızı; Karagözler Mahalle muhtarı Mehmet ÇAN ve vatandaşlarla Köy kahvehanesinde bir araya geldi. Mahalle halkı ziyaretten dolayı çok memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Mahallenin sorunlarını, istek ve taleplerini dinleyen Sayın Kaymakamımız; Kaymakamlık olarak devamlı vatandaşlarımızın yanında olduğunu ifade ederek sorunlarınızı bizlere iletmeniz yeterli, çözüme kavuşturmak için elimizden gelen yardımı yasal çerçevede yapmaya hazır dedi. Daha sonra Kaymakamımız ve İlçe Müftümüz Mahalle camiisin de denetimde bulundu.

Kaymakamımız Mahalle muhtarı ve mahalle halkının gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek ziyaret sona erdi.