İlçemiz Acarlar İmam Hatip Ortaokulu tarafından, Acarlar İstiklal İlkokulu Konferans Salonunda Kutlu Doğum Haftası programı düzenlendi

Programa Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat KALE, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat MORAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Vehbi GAZAİOĞLU ve Okul Müdürleri ve Davetliler ile öğrenciler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, Kuran'ı Kerim tilaveti okunması ve ardından dua yapılmasıyla ile günün anlam ve önemini anlatan konuşmaya la devam etti. 'Kutlu Doğum' adlı sinevizyon gösterisi sunuldu. Efendim, 40 Yaşındasın, İstemem şiirleri, ilahiler, Peygamberimize Mektup, Semazen Gösterisi ile devam eden program İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin Veda Hutbesi Oratoryosu gösterisiyle son buldu.

Davetlilere ikram edilen lokma tatlısı hayrı ile son bulan program, Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ; yapılan dualar ve hayırların kabul edilmesi dileklerinden bulunarak, programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek ayrıldı.