İncirliova Spor Lisesi salonunda, Sandıklı Nazmi Topçuoğlu Ortaokulu tarafından düzenlenen programla İstiklal Marşı'nın kabulünün 95. Yıldönümü kutlandı. Programa Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ, İlçe Garnizon Komutanı Kıdemli Başçavuş Ahmet KURT, Belediye Başkanı Gürşat KALE, İlçe Emniyet Müdürü Baki BAŞ, Siyasi Parti Temsilcileri, Kamu Kurum Amirleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende öğrencilerin okuduğu şiirler ve öğrenciler tarafından hazırlanan İstiklal Marşı Oratoryosu, Mehmet Akif ERSOY konulu Görsel Sunum ve Tiyatro ayakta alkışlandı. Daha sonra ilçede yapılan Mehmet Akif Ersoy'u Anma ve İstiklal Marşının kabulü ile ilgili yarışmada dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ; başarılı ve duygu yüklü bir program hazırlayan Sandıklı Nazmi Topçuoğlu Ortaokulu İdareci, öğretmen ve öğrencilerini tebrik ederek; programa ev sahipliği yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN ve İncirliova Spor Lisesi idareci ve öğretmenlerine de teşekkür etti.