25 Nisan 2016 tarihinde başlayan 12 takımın mücadele ettiği 'İncirliova Kaymakamlığı Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası' festival ve şenlik havası içinde geçti.


A Grubunda İncirliova Belediye Başkanlığı, İlçe Tapu Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü; B Grubunda Kaymakamlık, İncirliova Sosyal Güvenlik Merkezi ve Ziraat Odası Başkanlığı; C Grubunda İlçe Müftülüğü, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İlçe PTT Müdürlüğü; D Grubunda İncir Araştırma Enstitüsü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Malmüdürlüğü takımları yer aldı.


Centilmence geçen mücadeleler , İncirliova Belediye takımı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımının final oynamasıyla 18 Mayıs 2016'da son buldu. Final maçında çok sayıda seyirci, tarafı oldukları kurumu destekledi. Davulcuların da eşlik ettiği mücadeleyi, 3-2'lik skorla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı kazandı. Dereceye giren takımlar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında kupalarını Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ'den aldı. Turnuvanın şampiyonu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü takımı olurken, İncirliova Belediye Başkanlığı ikinci, İlçe Emniyet Müdürlüğü üçüncü, İncirliova Kaymakamlığı dördüncü oldu. Turnuvanın en centilmen takımı ise İlçe Tapu Müdürlüğü, en minik katılımcısı ise Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ'nün oğlu Ege SÜRÜCÜ seçildi. Madalyasını babasının elinden alan Ege SÜRÜCÜ, daire amirlerinin ilgi odağı haline geldi. Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ konuşmasında; 'Turnuvada çok güzel mücadeleler oldu. Katkı sunan tüm 12 takıma, şenlik ve spor havasını oluşturduklarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.' dedi.