Sayın Kaymakamımız; 'Aydın Öğretmenleriyle Aydınlanıyor' kapsamında İncirliova' da görev yapan öğretmenler arası Voleybol final maçını İlçe Emniyet Müdürü Baki BAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN ve İl Gençlik Spor Müdürlüğü Temsilcisi Bilgin BAYRAKTAR ile izleyerek, Voleybol turnuvasında dereceye giren takımlara Kupa ve Madalyalarını takdim etti.

Finale kalan İncirliova 50. Yıl Ortaokulu ile Cemal Gürbüz Atik Ortaokulu'nun mücadelesi 5 sette tamamlandı. 50. Yıl Ortaokulu birincilik kupasının sahibi oldu. Voleybolun ikincisi Cemal Gürbüz Atik Ortaokulu, üçüncüsü Acarlar 60. Yıl Ortaokulu ve dördüncüsü Erbeyli İlkokulu olarak kupalarını ve madalyalarını, Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ' den aldılar.

Bayanlar ve erkekler kategorisi olarak ayrılan turnuvaya Voleybol 84, Yürüyüş 44, Masa Tenisi 27, Bisiklet 12 ve Satranç 12 olmak üzere, turnuvalarda 179 öğretmen mücadele etti. Bu dallarda ödül kazanan yarışmacılar, ödül ve madalyalarını, İlçe Emniyet Müdürü Baki BAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN ve İl Gençlik Spor Müdürlüğü Temsilcisi Bilgin BAYRAKTAR aldılar.