Avrupa Birliğince kabul edilen; 'Sakinleş ve hayattan keyif al' projesi kapsamında Polonya'nın Zychlin şehrine gidecek projeden sorumlu öğretmen ve öğrenciler, Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ' yü makamında ziyaret etti.

Avrupa Birliği Erasmus Plus Programı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından açılan başvuruda kabul edilen 31 projeden biri olan 'Sakinleş ve hayattan keyif al' projesiyle öğretmen ve öğrenciler, Polonya'ya gitmek için hazırlıklarına başladı. Projenin ikinci ayağında İncirliova Ahmet Çallıoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Hamza Ünal CENGİZ, projeden sorumlu öğretmenler Aslı AYDIN ve Didem AKIN ile bir grup öğrenci, Sayın Kaymakamımızı makamında ziyaret ederek, proje hakkında bilgi verdi.

Polonya'ya Cumartesi günü gidecek grup, orada yapılacak tiyatro gösterisini izleyerek bir hafta boyunca proje hakkında bilgi edinecek. Öğretmen ve öğrenciler, projenin ev sahipliğini üstlenen Polonyalı öğretmen ve öğrencilere konuk olacaklar.

Sayın Kaymakamımız; , projenin amacına ulaşması temennisinde bulunarak, öğretmen ve öğrencilere hayırlı yolculuk dileklerinde bulunarak, başarı dileklerinde bulundu.