3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla İlçemizde faaliyet gösteren Özel Mucize Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi idareci ve öğretmenleri eşliğinde öğrenciler Sayın Kaymakamımızı ziyaret ettiler.

Sayın Kaymakamımız engelli vatandaşlarımızın yaşamın her alanında hayatlarını kolaylaştırmak için tüm idarelere önemli görevler düştüğünü, Kaymakamlık ve İncirliova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak her zaman engelli vatandaşlarımızın yanlarında olduklarını ifade ettiler.

Engellilere sevgi, saygı ve empati ile yaklaşarak her zaman iyi muamele edilmesinin önemini vurgulayan kaymakamımız; yerel idarelere ve özellikle Belediyelere de engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için önemli görevler düştüğünü ifade etti.

Okul Müdürü Melike PAZVANT ile kurucu Hamide SELÇUK; öğrencilere sevgi ve merhametle yaklaşarak öğrencilerin de sevgisine sahip olmanın mutluluğunu ifade ettiler. Kendilerini kabulünden dolayı Kaymakamımıza teşekkür ederken, İncirliova Kaymakamlığı görevinin de hayırlı olması temennisinde bulundular.

Sayın Kaymakamımız misafir ettiği öğrenciler ile tek tek ilgilenirken onlara hediyelerini takdim etti ve günün anısına beraber fotoğraf çekimi ile ziyaret sona erdi.