İlçemizde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Atatürk Anıtı'na çelenk sunma merasimiyle başlayıp, İncirliova Spor Lisesindeki etkinliklerle devam etti.

İlçemiz Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ile öğretmen ve öğrenciler katıldı. Atatürk Anıtı'na çelenk koyma töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇALIŞKAN'ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile tören sona erdi.

İncirliova Spor Lisesi okul bahçesinde devam eden etkinliğe, Sayın Kaymakamımız Ediz SÜRÜCÜ, İncirliova Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Ahmet KURT, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat KALE, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile öğrenci ve veliler katıldı.

Penaltı vuruşları, halat çekme yarışması ve bilek güreşi etkinlikleri ile devam eden törende; İncirliova Kaymakamlığınca düzenlenen Voleybol Turnuvası birincisi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne, ikincisi İncirliova Belediye Başkanlığı'na, üçüncüsü İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ve dördüncüsü olan Kaymakamlık Takımına ve en centilmen takım seçilen İlçe Tapu Müdürlüğü'ne Kaymakamımız Sayın Ediz SÜRÜCÜ tarafından kupaları takdim edildi.